2022-23 Bahar dönemi Erasmus Öğrenim Hareketliliği Hibe Sözleşmesi Randevusu

2022-23 Erasmus Öğrenim Hareketliliği Hibe Sözleşmesi Randevusu

Değerli Öğrencimiz, 

2022-23 Erasmus Öğrenim Hareketliliği programından yararlanmaya hak kazanan öğrencilerimizin (hibeli & hibesiz / hibede yedek) hareketlilik öncesi Hibe Sözleşmelerinin hazırlanması için aşağıdaki randevu ekranından randevu almanız gerekmektedir.

Hibe sözleşmesi randevunuzun onaylanması için aşağıda talep edilen tüm belgelerin talep edildiği şekilde tamamlanması gerekmektedir. Eksik bilgi / imza içeren hiçbir belge kabul edilmeyecektir.

Hareketlilik öncesi hibe sözleşmesi hazırlanması için Yüklenmesi gereken belgeler: 

  •  Partner Üniversite Kabul Mektubu
  •  Partner Üniversite Akademik Takvimi (oryantasyon başlangıç ve sınav bitiş tarihlerini içermesi gerekmektedir. Partner Üniversite email ile ilettiyse, emailin ekran görüntüsünü de yükleyebilirsiniz.)
  • Learning Agreement for Studies Before the Mobility (tüm taraflarca imzalar tamamlandıktan sonra Yeditepe Erasmus Ofisi tarafından imzalanacaktır.)
  • Sağlık, Kaza Sigortası Poliçesi (sigorta detayları oryantasyon sunumunda verilmiştir.)
  •  Yapı Kredi Avro Hesabı bilgilerini içeren belge
  • OLS Dil Sınavı Sonucu (sonuç sayfasının ekran görüntüsünü yükleyebilirsiniz) (https://international.yeditepe.edu.tr/tr/international/duyuru/yeni-ols-…)
  • Vize onayı aldığınız Pasaport sayfası veya Uçak bileti

Learning Agreement (LA) for Studies belgenizi aşağıda linki bulunan Online Learning Agreement (OLA) platformundan da hazırlayabilir, partner Üniversite ve Yeditepe Üniversitesi Bölüm Erasmus Koordinatörünüzden OLA platformu ile online olarak imza alabilirsiniz. 

https://www.learning-agreement.eu/

OLA Formatında veya Partner Üniversite LA formatında Dekan imzası eksik olabilir. Sizin bu imzayı COMMITMENT bölümüne boş bir alana eklemeniz gerekmektedir. Dekan imzasız belge KABUL EDİLMEZ !! Dijital imza/e imza kabul edilir. 

Evraklar ile ilgili detaylı bilgiyi için oryantasyon sunumunu inceleneniz gerekmektetir.

 

  https://lh6.googleusercontent.com/KTj8Q5yX5sqfG6kMynlazwkMOjd4Y_ONMy0Gh5eGnnwiSxFElSGstI_NyHMhK6clV_eTfcC6lbidENaQ9mGclumtsUgTrdlBNLgbfDFSs1BuBamB0gRam1vx6bY6gGYNdtuLpXWQ4yUqOLGlZPuRm6y0BmhOWAplGZQuCgCAG6aBYgPyy1xJ66JEyIJCVQ

2022-2023 Öğrenim Oryantasyon Sunumu

 

Hibe sözleşmesi randevunuzu hareketliliğiniz başlamadan en az 2 hafta önce alınız. Son haftaya bırakmamaya lütfen özen gösteriniz. 

Hibe sözleşmeleri, Uluslararası Değişim ve İş Birliği Ofisinde fiziki olarak imzalanacaktır.

Şehir dışında olan öğrencilerimiz; aşağıdaki ekrandan randevu almanız gerekmektedir. Randevu tarihinde belgeleriniz kontrol edilerek sözleşmeniz email ile iletilecektir. Ardından sözleşmenin aslını ofise postalamanız gerekmektedir.  

Not: Hibe durumunda yedek olan öğrenciler için de hibe sözleşmesi imzalanması zorunludur. Aksi halde faaliyet Erasmus kapsamında değerlendirilmez.

Randevu Ekranı: